תיק לעובד, בקבוקים ממותגים או בכלל ציוד קמפינג? 5 מתנות שכל העובדים בחברה ישמחו לקבל

עולם ההייטק הוביל לשינויים משמעותיים מאוד בשוק התעסוקה, לא רק מבחינת התנאים לעובדים אלא גם בשל ההבנה כי מתנות הן בעלות משמעות גדולה מבחינת היכולת לא רק לפנק ולהוקיר את העובדים, אלא גם ליצור בעבורם מתנה בעלת נופך פרקטי שיכול לשמש גם לשעות העבודה וגם לשעות הפנאי. מתכננים להשקיע בעובדים שלכם ולרכוש בעבורם מתנה? להלן חמש מתנות שכל עובד ישמח לקבל.

תיק ממותג לעובד

מתנה שכל עובד בחברה ישמח לקבל היא ללא ספק תיק ממותג. מאחר ותיק הוא פריט בגדר חובה בעבור כל עובד, אין ספק כי הזמנה של תיק לעובד דרך חברה המתמחה בתחום מהווה דרך מצוינת להעניק לעובדים המסורים שלכם מתנה שגם יכולה לשמש אותם במהלך היום, אבל גם בעלת פוטנציאל מבחינת היכולת להעביר את המסרים השיווקיים של בית העסק, וזאת באמצעות תיק ממותג שהעובד לוקח לא רק ליום עבודה אלא גם לפעילות ספורטיבית, מפגש עם חברים ועוד.

מחברת ממותגת

העשרה של העובד היא בעלת משמעות אדירה בעבור כל מעסיק, בייחוד בתחום ההייטק. אם אתם מתכננים למשל לארגן לעובדים האפי אוור הכולל גם העשרה מקצועית, אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של מחברת עם מיתוג של החברה. מדובר בדרך מצוינת להעניק לעובדים מתנה שהיא גם פרקטית ליום יום אבל גם בעלת משמעות מבחינת היכולת לאבזר את העובדים עם ציוד משרדי איכותי, הכולל בין היתר גם מחברת ממותגת.

ציוד קמפינג

מעוניינים להעניק לעובדים שלכם מתנה שאינה קשורה לשעות העבודה אלא לחיי הפנאי? ובכן, הזמנה של ציוד קמפינג הכולל בין היתר צידנית קשיחה, כיסא חוף מתקפל, ערכה לשתיית יין בשטח ועוד מאפשר לכם להשקיע את הכסף בחוכמה, ולהעניק לעובדים המסורים שלכם שי צנוע שיכול להתאים מאוד ליציאה לטיול משפחתי, זוגי או קבוצתי בחיק הטבע. הזמנה דרך האתר של חברת buy 12 אשר מתמחה בתחום מאפשרת לכם להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה המגיע לידי ביטוי באמצעות הזמנה של ציוד איכותי, מעוצב ופרקטי לשהייה בחיק הטבע.

 

 

בקבוק ממותג

דרך מצוינת ליצור חוויה חיובית בעבור העובדים במסגרת של חלוקת מתנות יכולה להתבצע באמצעות הזמנה של בקבוק ממותג. מדובר בבקבוק אשר שומר על חום וקור ובו העובדים יכולים להשתמש גם בזמן שעות העבודה וגם מחוצה להן, כחלק מהבנה כי באמצעות הבקבוק ניתן להגביר את תדירות שתיית המים ובהתאם לכך להוביל גם ליצירה של אורח חיים בריא ומאוזן המכתב עם הערכים של החברה שלכם.

תיק ללפטופ

בתחום ההייטק נהוג לעבוד באופן קבוע עם לפטופ, בין אם מדובר בלפטופ של העובד מהבית או לפטופ של החברה. רכישה מרוכזת של תיק ממותג אשר מותאם למחשב נייד הוא בעל משמעות מבחינת היכולת להיעזר בתיק בשביל לשמור על המחשב, כמו גם ליצור מענה מיתוג איכותי המתבצע במסגרת של חלוקת מתנות.

לסיכום

חמשת המתנות אותן הצגנו לכם כאן מתאימות מאוד לעובדים בתחום ההייטק, וזאת בזכות מתנות איכותיות ופרקטיות מאוד שכל עובד ישמח לקבל. החדשות הטובות הן שכעת אפשר לבצע הזמנה של מתנות ממותגות במקום אחד ובמסגרת הצעת מחיר משתלמת, כל זאת באמצעות כניסה לאתר של חברת buy12 אשר מספקת מגוון רחב של מתנות לעובדים, בהתאמה אישית ועם שימת דגש על משלוח מהיר עד למשרד. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן לפנק את העובדים במתנה.

נגישות