לסחור במטבעות דיגיטליים: כל מה שצריך לדעת על קורס קריפטו

המטבעות הדיגיטליים פרצו לחיים שלנו בסערה ובתוך כך גם הביקוש ללימודים בתחום. רוצים להיכנס לתחום הקריפטו? הנה כל מה שיש למכללת פסגות להציע לכם בתחום.

למה כדאי לכם ללמוד קריפטו?

שוק המטבעות הדיגיטליים הוא שוק בעל פוטנציאל ענק וסכומי הכסף שנכנסים אליו יוצרים הזדמנויות אדירות לרווחים יפים. על מנת שתהיה לכם את היכולת לממש את ההזדמנויות הללו אתם צריכים ללמוד מה זה המטבעות הללו, איך סוחרים בהם, מה המגמות השונות בשוק ואיך באמת מזהים הזדמנויות שוות להשקעה. מיד נסביר למה כדאי לכם לקחת קורס קריפטו במכללת פסגות, אך כבר עכשיו נגיד שאם תלמדו את התחום הזה החיים שלכם הולכים להיות מעניינים יותר ולא פחות חשוב מזה, עצמאיים.

למה כדאי לכם ללמוד קריפטו במכללת פסגות?

מכללת פסגות היא מכללה מקצועית וותיקה וכשאתם באים ללמוד אצלה אתם באמת יכולים להיות בטוחים שתקבלו את כל הכלים על מנת להצליח. במכללת פסגות אתם תלמדו את הפרקטיקה האמיתית. אחרי הלימודים בפסגות אתם תרגישו שיש לכם את כל הכלים להתחיל להשקיע במגרש של הגדולים באמת.

נבחרת המרצים של פסגות היא נבחרת מעולה שמלמדת את החומר בצורה הנוחה ביותר, ממש בגובה העיניים. זו בדיוק הסיבה שבגינה המכללה הזו אחראית על הכשרה של לא פחות מ-32,000 סטודנטים שכבר למדו אצלה ומצליחים כיום בשוק. אתם יכולים להצטרף עוד היום לנבחרת הסטודנטים המצליחה של פסגות, ללמוד את התחום המסעיר הזה ולפתח אפיק חדש להכנסה.

מה לומדים בקורס קריפטו?

מכללת מסגות מציעה ארבעה קורסים בתוכנית הלימודים שלה. הקורס הראשון הוא קורס מבוא שבמהלכו תלמדו את ההיסטוריה של הכסף, מה זה כסף, כלכלת ברטר, מתכות זהב טהור, כלכלת פיאט, ביטול תקן הזהב, משבר 2008, משבר הקורונה ועוד. עוד תלמדו מה זה ביטקוין ועל הניסיונות הקודמים לייצר מערכת של מטבעות דיגיטליים.

 

 

הקורס השני הוא קורס שבמהלכו תלמדו על השקת הביטקוין, את המושגים הבסיסיים בתחום, מושגים בעולם המטבעות הקריפטוגרפים, מערכת ביטקוין ועוד. כפי שאתם ודאי מבינים, בקורס הזה הפרקטיקה כבר נכנסת לתמונה. הקורס השלישי והרביעי הם כבר קורסים מעשיים ופרקטיים מאד שבמהלכם תלמדו ותתרגלו מסחר במטבעות דיגיטליים.

למי התחום הזה מתאים?

תחום הקריפטו מתאימם במיוחד לכל מי שרוצה להיכנס לתחום החדש, העצום והמאגר הזה.  בנוסף, יש בקוש הזה לא מעט הזדמנויות ואם אתם רוצים לזהות ולנצל אותן, קורס הקריפטו בהחלט מתאים לכם. הקורס הזה מתאים במיוחד עבורכם אם אתם רוצים ללמוד איך סוחרים במטבעות דיגיטליים שונים, כמו למשל ביטקוין, איתריום ועוד. בסופו של דבר הקורס הזה יתאים לכם אם אתם רוצים לדעת איך להשקיע בצורה נכונה, בין אם מדובר בכסף אמיתי או כסף וירטואלי.

למי התחום הזה לא מתאים?

תחום הקריפטו אינו מתאים לאנשים שרוצים להתעשר מהר. זה לא אומר שלא תוכלו להיות עשירים מתי שהוא, אך זה בהחלט אומר שאתם צריכים סבלנות וזמן. בנוס, הקורס הזה לא יתאים לכם אם אין לכם את הזמן והרצון להשקיע וללמוד תחום חדש. בשורה התחתונה, ללא התשוקה המתאימה אנחנו לא חושבים שתצליחו בזה.

לסיכום

אם אתם רוצים ללמוד את תחום הקריפטו ובא לכם לעשות את זה במכלל ותיקה, מקצועית ומוכחת, אנחנו ממליצים לכם להכיר את לימודי הקריפטו במכללת פסגות, בה תלמדו את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להצליח.

נגישות