יש מערכות בית חכם, אבל מערכת הבית החכם של סומפי היא שונה מכל מה שהכרתם

אם אתם מתכוונים להתקין מערכת של בית חכם אתם צריכים להכיר את המערכת של סומפי. מה זה מערכת בית חכם, מה היתרונות שלה ולמה כדאי לכם להתקין את המערכת של סומפי? כל התשובות לפניכם.

מה זה מערכת בית חכם?

מערכת של בית חכם היא מערכת טכנולוגית מתקדמת אפשרות מתקדמת וחכמה המאפשרת לכם לשלוט על מוצרי החשמל השונים מכל מקום. אנחנו מדברים פה על מערכות חשמל כמו תריסים חשמליים, מערכת קולנוע ביתי, דוד שמש, מזגנים ועוד. על מערכות החשמל הללו תוכלו לשלוט באמצעות אפליקציה ייעודית לטלפון החכם מכל מקום שבו תהיו, וזה כמובן יתרון גדול מאד.

מה היתרונות של מערכת בית חכם?

נוחות מקסימלית

היתרון המשמעותי ביותר של מערכת הבית החכם בא לידי ביטוי בנוחות שהיא מעניקה למשתמשים. מעבר לעובדה שאתם לא צריכים יותר לקום כדי להדליק את המזגן, לפתוח את התריסים או להדליק את התאורה בבית, תוכלו לעשות את זה מכל מקום בנוחות ובמהירות. דמיינו לעצמכם שאתם נוסעים לחופשה ושוכחים לכבות את הדוד, עם מערכת הבית החכם זה כבר לא יכול לקרות לכם.

חיסכון בכסף

כשאתם שולטים על כל מערכות החשמל מרחוק אתם חוסכים לא מעט כסף מפני שאין סיכוי שתשכחו את המזגן פועל למשל. גם אם זה קורה, תוכלו לכבות אותו מרחוק בלי שום בעיה מרחוק ולהבטיח את זה שאף מכשיר חשמלי לא יעבוד שעות נוספות לשווא. בתוך כך, אתם גם שומרים על אורך החיים של מכשירי החשמל ומנעים בלאי מוקדם שלהם.

 

 

בטיחות אישית

בזכות מערכת הבית החכם אתם יכולים לבצע כל מיני פעולות על מנת למנוע פריצה הביתה בזמן שאתם לא נמצאים. למשל, תוכלו לדרוך מרחוק את מערכת האזעקה של הבית, להדליק את התאורה כדי שהפורצים יחשבו שיש מישהו בבית ועוד. זה מעולה במיוחד אם אתם נוסעים לחופשה ארוכה ומשאירים את הבית לבד בחשש שיפרצו לכם אליו.

למה כדאי להתקין מערכת חכמה של סומפי ומה היתרונות שלה?

סומפי היא חברה ותיקה מאד בתחום מערכות הבית החכם ומוצרים לבית החכם. לסומפי יש מערכת מאוד מתקדמת שהשקיעו מאוד בפיתוח שלה ולא פחות חשוב מזה, השקיעו במיוחד באבטחה שלה. עניין האבטחה הוא עניין קריטי במערכות אבטחה והוא מעסיק המון חברות שכבר חוו חדירות למערכת הזו. בתוך כך, כל המכשירים של סומפי והאפליקציות ששולטות עליהם מרחוק מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר להגנת הפרטיות של הלקוחות.

המערכת של סומפי עובדת על גלי רדיו וכל המוצרים של סומפי עובדים עם זה ואפשר לשלוט על הכל באפליקציה אחת. תוכלו להתקין את מוצרי הבית החכם בכל אזור בבית. המוצרים החכמים של סומפי לא פולטים קרינה ובטוחים לשימוש ולהתקנה בבית, גם זה מהווה יתרון משמעותי כמובן. לכל המוצרים של סומפי יש אישור "מכון צומת" המאשר שימוש של המוצרים בשבת ובמועדי ישראל.

חשוב לציין – היתרון של סומפי בא לידי ביטוי ביכולת ניתוח הנתונים המתקדמת של האפליקציה המאפשרת יישום של תרחישים שונים על פי הנתונים שיתקבלו. זה אומר שאתם יכולים להגדיר המון תרחישים שיסייעו לכם בהתנהלות היום יומית ויהפכו אותה לפשוטה וקלה יותר, יתרון משמעותי מאד.

לסיכום

אין ספק שמערכת הבית החכם של סומפי היא מערכת שונה מכל מה שהכרתם עד היום. מדובר במערכת איכותית מאד וברמת אבטחה גבוהה מאד, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

נגישות