לומדים את השפה: הכול על קורס פייתון

אם אתם רוצים ללמוד שפת פיתוח נוחה וקלה לכתיבה ולתחזוקה, אתם נמצאים במקום הנכון. במאמר הבא נסביר מה זה שפת פייתון, מה לומדים בקורס פייתון, למי הוא מתאים, כמה זה עולה ומה הן המשכורות שמחכות לכם בחוץ.

מה זה פייתון?

פייתון היא שפת פיתוח שנקראת על שם הקומיקאים הבריטיים מונטי פייטון. הקומיקאים הללו הזכירו לנו תמיד שצריך להסתכל על הצד החיובי של החיים וכך גם ממש שפת התכנות הזו, חיובית ואלגנטית ביחס לשפות תכנות אחרות. כאן תוכלו למצוא מידע על קורס פייתון, אנחנו כמובן נדבר על כך בהמשך המאמר.

בכל אופן, שפת הפייתון החלה את דרכה בשנות התשעים מתוך מטרה ליצור שפה אחת ברורה, אלגנטית וקלה הן לפיתוח והן לתחזוקה שוטפת. הקוד של השפה הזו הוא ברוב המקרים פשוט וברור וניתן לכתוב אותו יחסית בקלות באמצעות שיטה מונחית עצמים, באמצעות ספריית מודולים ועוד.

מה לומדים בקורס פייתון?

במסגרת הקורס אתם תלמדו את עקרונות הפיתוח באמצעות שפת פייתון. את תיחשפו לכל כלי הפיתוח שבאמצעותם כותבים פייתון ותקבלו את כל הכלים לבצע פעולות מורכבות על מנת לבנות כלים שונים לשימוש. לגבי מתכונת הלימוד, חלק מהקורסים מציעים מתכונת לימוד בהיקף של עד 80 שעות, אך יש קורסים שמציעים מתכונת של 540 שעות, מדובר כמובן בקורסים המתקדמים והנרחבים יותר.

למי הקורס מתאים?

אם תבחרו ללמוד את הקורס הבסיסי בתחום, תופתעו לגלות שאתם לא נדרשים לידע או ניסיון קודם כלל. אתם תלמדו את הבסיס של השפה ותעשו את הצעדים הראשונים שלכם בעולם התכנות. לעומת זאת, הקורסים המתקדמים יותר מיועדים לכאלה שכבר יש להם ניסיון בתכנות ומעוניינים לייעל ולהרחיב את יכולות הפיתוח שלהם.

 

 

כמה עולה קורס פייתון?

עלות הקורס משתנה בהתאם להיקף שלו כמובן, יש קורסים שעולים 4000 ₪, קורסים שעולים 7000 ₪ ואפילו קורסים שעלותם 1000 ₪. אם אתם רוצים לחסוך כמה שקלים, תמיד תוכלו לקחת קורס אונליין שברוב המקרים העלות שלו נמוכה יותר מעלות של קורס שמתקיים פיזית בכיתה של מכללה או כל מוסד אחר. לפני שאתם מהמרים לבחור את הקורס אנחנו ממליצים לכם לעשות כמובן שיעורי בית ומעבר לנושא העלות, בדקו מי מעביר את הקורס, מה הניסיון הרלוונטי שלו בתחום ואיזו תעודה מעניק לכם הקורס כשתסיימו אותו.

מה אופציות התעסוקה בתחום?

קורס פייתון פותח לכם למעשה את הדלת לעולם ההייטק ומאפשר לכם להתקבל למשרות שוות בתחום הפיתוח בחברות גדולות. עם זאת חשוב לציין, התהילה לא מגיעה ביום אחד ואתם צריכים להתחיל לצבור ניסיון לפעמים גם במחיר של משכורות פחות מפוצצות. זה טבעי וזה בסדר גמור, העיקר שתמשיכו להתקדם על מנת להגשים את המטרות שלכם ולהגיע גבוה ככל שניתן. בסופו של דבר תוכלו להגיע לחברה גדולה ואם זו המטרה שלכם אתם ודאי במקום הנכון.

מה השכר הצפוי בתחום?

גם השכר הצפוי שלכם בתחום משתנה בהתאם לוותק וניסיון שלכם, ככל שתהיו מנוסים יותר וותיקים יותר בחברה שאתם עובדים בה, כך השכר שלכם יהיה גבוה יותר. עם זאת, לאור הביקוש הגדול למפתחים, אין ספק שהמשכורות בתחום הן גבוהות מאד וכבר על ההתחלה תוכלו למצוא את עצמכם מרוויחים משכורת של 10,000 ₪ וצפונה מכך.

לסיכום

אם אתם רוצים ללמוד שפת פיתוח נוחה ואלגנטית, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לקחת קורס פייתון ולהתמקצע בתחום, אופציות התעסוקה בחוץ הן לא מעטות ואתם יכולים להתקדם בהייטק במהירות יחסית.

נגישות