הבית החדש של היזמים העסקיים: כל היתרונות בחללי העבודה המשותפים של Dogether

אם אתם יזמים ורוצים לצאת קצת מהקופסא וליהנות מהיתרונות שיש לחללי העובד המשותפים להציע לכם, הגעתם למקום הנכון. מה היתרונות של חללי העבודה המשותפים ולמה הם מתאימים ליזמים? כל התשובות.

קצת על חללי העבודה המשותפים של דוגדר

כיום, חברות רבות פונות אל מרחבי עבודה משותפים באזור המרכז כדי להחליף או להרחיב מבנים קיימים. מתחמים אלו מאפשרים לעובדים ליהנות מריהוט משרדי נוח, שעות עבודה 24/7, אזורי מנוחה שונים ומקפיטריה למניעת בדידות עם עמיתיהם. כל זאת בעלות נמוכה בהרבה מהשכרת משרד, כולל כל השירותים הנלווים.

במהלך העשור האחרון, חללים אלו הפכו לא רק למקומות עבודה קבועים עבור מעצבים גרפיים, מקדמי אתרים ומשווקים, אלא גם לחברות הייטק וסטארט-אפים, סוכנויות מכל הסוגים ופרילנסרים המעוניינים במשרד קבוע בהנאה ובנוחות.

למה חללי העבודה המשותפים מתאימים ליזמים עסקיים?

חללי עבודה משותפים מתאימים מאוד ליזמים צעירים מכיוון שהם מספקים אווירה של שיתופי פעולה, אווירה פורה שבה כל אחד רוצה ללמוד מהשני, להפרות אותו וכמובן להתקדם. את זה יזמים צעירים לא יוכלו לקבל באף משרד שבו הם יעבדו לבדם או עם העובדים שלהם.

מה היתרונות של חללי העבודה המשותפים?

עובדים נוטים יותר לתקשר אחד עם השני ולעבוד כצוות כאשר אין מחסומים פיזיים במשרד. באופן טבעי, תקשורת טובה יותר מגבירה את היוזמה והמאמץ השיתופיים בין העובדים. אווירה כזו יוצרת תחושת שוויון, שמסירה הרבה מהפחד שההיררכיות הרגילות גורמות לרוב. פשוטו כמשמעו, אנשים פשוט לומדים להכיר אחד את השני טוב יותר.

 

 

מעבר לכך, לאינטראקציה עם אנשי מקצוע בתחומים חופפים וחופפים יש פוטנציאל לעורר יצירתיות, ללמוד על חדשנות, לקבל תמיכה ובסופו של דבר לעזור לבנות תחושת קהילה – גורם מרכזי שבסופו של דבר מרחיק את רובנו מחוץ לבית.

חללי עבודה משותפים חסכוניים יותר מאשר משרדי עבודה רגילים. רק תארו לעצמכם: כמה אתם יכולים לחסוך כשלא צריך לקנות שולחן אישי גדול, עיצוב ייחודי לכל משרד פרטי או קירות התא המשרדי שלכם.

כאשר מעצבים חלל עבודה משותף בבניין המוקדש לחלל העבודה, עסקים קטנים רבים מעדיפים לשכור משרד פרטי ומרוהט. חללי עבודה מסוג זה כבר כוללים אינטרנט מהיר, מכונות צילום רב תכליתיות, שטחים משותפים המעוצבים בעיצוב צעיר ונוח, כיבוד וניקיון מקצועי כלולים במחיר. מכיוון שהאופציה הזו פחות יקרה מהשכרת בניין שלם, קומה או משרד, היא מאפשרת לכם להשקיע נכון יותר את כספכם בחברה הצומחת שלכם ולאפשר לכם להתרחב בכל פעם שתזדקקו לכך.

חללי עבודה משותפים בעלי קווים נקיים ואווירה מסוגננת שלא תמצאו בחללים עמוסים בתאים משרדיים. למעשה, תאי משרד יכולים לגרום למשרד להרגיש קטן וצפוף יותר. הקונצנזוס בין חוות דעת שונות שהתקבלו לאורך זמן, הוא שחדרי משרד פרטיים אינם מוסיפים לאווירת המשרד והם אף עלולים לפגוע בחשיבה יצירתית וביחסים בין-אישיים בין העובדים, שכן הם לא יכולים לראות זה את זה במקרים מסוימים.

בעוד שמשרדים רגילים מספקים פרטיות, חוסר היכולת להבחין בין משרד או חדר אחד למשנהו עלול לגרום לעובדים להרגיש מוגבלים ומונוטוניים. אפשרויות חלל עבודה משותף משאירות יותר מקום לנשימה. כמובן שלכם ולחברי הצוות שלכם יש יותר מקום ליצירתיות בבחירת אופן עיצוב המשרד שלכם.

לסיכום,

אם אתם יזמים ואתם רוצים ליהנות מכל היתרונות שיש לחללי העבודה המשותפים להציע לכם, אנחנו ממליצים לכם להכיר את המשרדים של חברת דוגדר.

נגישות