מגשימים חלום: מפעל הפלסטיק הישראלי שיהפוך את הרעיון שלכם למציאות

עסקים מפתחים כל הזמן רעיונות חדשים, בדמות מוצרים חדשים או שירותים. בכל הנוגע למוצרים פיזיים, הדרך בין חלום עסקי לבין מציאות, עוברת פעמים רבות דרך עולם הפלסטיק. מדוע? ומי יסייע לכם להגשים חלומות אלה, בצורה הטובה ביותר?

הפלסטיק כחומר גלם מתקדם

פלסטיק מהווה כיום סוג חומר בולט, באינספור סוגי מוצרים. לעתים המוצר כולו מבוסס על פלסטיק. במקרים אחרים, משתמשים בפלסטיק כחלק חיוני מרכיבי המוצר. האפשרויות רבות והחומר עצמו גמיש מאוד ביכולות. מאחר שזהו חומר מלאכותי, ניתן לתת לו תכונות רצויות באופנים שונים. בכדי לשלב פלסטיק במוצר חדש ולתת ביטוי טוב לפוטנציאל שגלום בחומר מיוחד זה, יש לעבוד עם מקצוענים. מומחים לתחום זה, מספקים שירות חשוב לתעשייה, מאחר שהם כאמור מגשרים בין רעיונות למציאות. אתם יודעים מה אתם רוצים בנושא הפלסטיק. הם יודעים כיצד לממש זאת עבורכם. י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא חברה וותיקה בענף זה (נוסדה ב-1978) אשר פועלת במגוון ענפי תעשייה ושירותים, בארץ ובעולם. אלה כוללים את ענפי כולל האסתטיקה, הציוד רפואי, ציוד בטחוני, ציוד השקיה וחקלאות, מוצרי אלקטרוניקה והייטק ומוצרי צריכה שונים. נקודה חשובה לתשומת ליבכם, היא שישר תעשיות פלסטיק פונה לארגונים וחברות גדולות בלבד. לא לעסקים קטנים.

הזרקת פלסטיק

חברת ישר תעשיות פלסטיק מתמחה בתחום של הזרקת מוצרים פלסטיים. זאת, מחומרים טכניים שונים ומגוונים. היא גם מעניקה שירותי הזרקה אשר משלבים שני חומרים במוצר אחד. תהליך אשר ידוע בשם הזרקה דו קומפוננטית. ישר מציעה גם הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים ועוד. בכדי לממש כל זאת, היא עושה שימוש במערך מרשים ומתקדם, של כ-30 מכונות הזרקה, בטווח של 50 עד 1,400 טון.

תבניות ועיבוד שבבי

הזרקת הפלסטיק מחייבת שימוש בתבניות מיוחדות. בנושא זה, ישר תעשיות פלסטיק מספקת שירותי תכנון וייצור תבניות כאלה, כמו גם כלים מתאימים עבור הזרקות פלסטיק ושירותי תחזוקה לתבניות, תיקון תיקון ואחסונן. שירותי עיבוד שבבי משלים עבור חלקי הפלסטיק, מוצעים על פי הנדרש על ידי הלקוח. זאת, בסיוע מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), אלקטרו ארוזיה (EDM), מכונות מדידה תלת ממדית ועוד ציוד מתקדם מסוגים שונים.

 

 

צביעה

מוצרים נדרשים להיות צבועים בצבעים שונים, בהתאם לתכנון. ישר מספקת פתרון גם לכך, כולל צביעה דקורטיבית, עם צבעי PU, צבעים מטאליים, גומי טאץ’ ועוד. שרות מיוחד ומעניין, הוא שירות של "צביעה מוליכה". כאן מדובר על שימוש בצבעים מוליכים שמיושמים בצידו הפנימי של המוצר. זאת, בתור תחליף לסיכוך רגיל מפני הפרעות תדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) והפרעות אלקטרומגנטיות בכלל (EMI – Electromagnetic Interference). אלה צבעים מיוחדים, אשר הופכים את המוצר למוליך טבעי של ההפרעות, באופן אשר מונע נזקים לרכיבים ומעגלים אלקטרוניים בתוך המוצר.

דפוס

את המוצרים אפשר לא רק לצבוע, אלא גם להדפיס ישירות עליהם. בין אם זה הדפסת לוגו של העסק או טקסטים שונים שדרושים לו. ישר מציעה שירותים לנשא זה, כולל דפוס רשת (דפוס משי), דפוס בשיטת tampon printing (להדפסה על משטחים לא ישרים) ודפוס דיגיטלי במספר צבעים. פעילות הצביעה מתבצעת בחדר ייעודי, מבוקר מבחינת ניקיון ולחות.

הרכבות אלקטרו מכאניות

לבסוף, אם מדובר ביותר מחלק פלסטיק פשוט אחד, צריך כמובן להרכיב את הכול ביחד. תת מכלולים, מכלולים שלמים ואף מוצרים שלמים, מורכבים בצורה כזו. לשם כך, ישר תעשיות פלסטיק משתמשת בין השאר במכונות הלחמה אולטראסונית ומציעה גם שירותי החדרת אינסרטים באמצעות מכונה ייעודית.

לסיכום

אל תתפשרו לגבי המוצרים שאתם מפתחים! עבדו עם ספק איכותי לתחום הפלסטיק – ישר תעשיות פלסטיק.

נגישות