איפה אפשר למצוא הרצאות חינמיות בנושאי טכנולוגיה ודיגיטל?

נושא הטכנולוגיה כמו גם דיגיטיל הם נושאים שמצליחים לרתק לא רק את בעלי המקצוע שעובדים בתחומים הללו אלא גם את הציבור הרחב. למעשה, מזה שנים רבות שההרצאות בתחום הן סולד אאוט ואף זוכות לביקוש אדיר עם רשימות המתנה, כחלק מהבנה כי העמקה בתחום מאפשרת גם לרכוש כלים אבל גם להבין לעומק כיצד הטכנולוגיה והדיגיטל משפיעים על כל תחום בחיינו. אם גם אתם רוצים ללמוד ולקבל השראה, להלן כל המקומות בהם תוכלו למצוא הרצאות בחינם, בנושאים הללו:

הרצאה מטעם העירייה

עיריות רבות ברחבי הארץ כמו למשל העיר תל אביב החלו לספק לתושבים אפשרות להירשם להרצאות חינימיות בנושאים של טכנולוגיה כמו גם דיגיטל. ההרצאות לרוב מתקיימות במתנ"סים או באוויר הפתוח, כאשר רצוי לבחון את רצף ההרצאות דרך האתר הרשמי של העירייה ברשתות החברתיות. בכך, תוכלו לא רק להירשם להרצאה בחינם אלא גם ליצור קשרי קהילה עם חברים, שכנים ובעלי מקצוע שמגיעים להרצאות בפני עשרות ולעיתים גם מאות אנשים.

הרצאה מקוונת

מאז פרוץ הקורונה נרשם זינוק במספר ההרצאות המתקיימות דרך הפלטפורמה של זום. הצטרפות לקבוצות של חובבי טכנולוגיה מאפשרת לכם להיחשף לתכנים משובחים בנושאים הללו, כאשר הדגש שניתן במסגרת של הרצאה מקוונת הוא לא רק על העברת מידע אלא גם טיפים ואף יכולת לשאול שאלות בזמן אמת.

איפה אפשר למצוא הרצאות חינמיות בנושאי טכנולוגיה ודיגיטל?

קורס מקוון

רישום לקרוס מקוון אותו מעבירים מיטב המומחים בתחום מהווה הזדמנות מצוינת להעמיק את הידע שלכם, וזאת במסגרת של סדרת הרצאות המתקיימות אונליין. לפני שאתם נרשמים לקורס מקוון, רצוי לקבל המלצות מחברים או מומחים לתחום שיכולים להעיד על טיב ההרצאה, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו דבר בבחירה בקורס מוקלט מראש עם נושאים שונים ומגוונים בנושאים הללו, כל זאת מתוך מטרה להעמיק את הידע והניסיון שלכם.

רשתות חברתיות

הרשתות החברתיות כמו פייסבוק כמו גם אינסטגרם הפכו לפלטפורמה מרכזית בעבור הרצאות בחינם. הצטרפו לקבוצות המתמקדות בנושאים הללו ותוכלו לקחת חלק בהרצאות מיוחדות בחינם לגמרי של מיטב המומחים בתחומים הללו, כאשר במסגרת ההרצאה ניתן לשאול שאלות, לקחת חלק פעיל ואפילו להעביר בהמשך הרצאה בעצמכם לחברי הקהילה.

לסיכום

אם עד לפני מספר שנים רוב ההרצאות בתחום היו מוגבלות רק לבעלי מקצוע או בעלות כספית גבוהה, כיום בזכות רשת האינטרנט כמו גם עיריות שמחליטות להרים את הכפפה ניתנת ההזדמנות לכל אחד ואחת להעמיק את הידע בתחומים בולטים שמשפיעים על החיים של כל אחד ואחת מאיתנו. עברו היטב על הטיפים שלנו, הירשמו להרצאות ובכך תוכלו להוביל לרכישה של ידע שיהיה שווה לכם לא מעט, בייחוד אם אתם בעלי עסקים שרוצים ללמוד אודות ההתפתחות של עולמות הטכנולוגיה והדיגיטל מאז שנות ה-90 ועד היום.

נגישות