הספר של ביבי, כוחו של הרגל וקסם גדול: הייטקיסטים – הגיע הזמן לחדש את הספרייה שלכם עם ספרים מעוררי השראה

אם אתם הייטקיסטים או יזמים בנשמה וזקוקים לספרים שיעוררו אצלכם את ההשראה, אתם נמצאים במקום הנכון. ביבי סיפור חיי, כוחו של הרגל וקסם גדול הם רק חלק מהספרים שאולי ישנו אצלכם את דרכי החשיבה.

ביבי סיפור חיי

האוטוביוגרפיה של ראש הממשלה בנימין נתניהו היא ספר שעורר דיונים רבים בתקשורת בחודשים האחרונים. הוא מכיל פרטים בלעדיים על מעורבותו של נתניהו במבצע סוואנה, שבמהלכו שימש כראש צוות של סיירת הרמטכ"לים המשולבים שחילץ אנשי צוות ממטוס חטוף. הספר מכסה גם אירועים משמעותיים שונים בחייו של נתניהו השזורים עמוק בהיסטוריה היהודית והישראלית. לחצו כאן לרכישה, אנחנו בטוחים שהספר יעניק לכם השראה.

כוחו של הרגל

כוחו של ההרגל הוא ספר החוקר את המדע מאחורי ההרגלים, וכיצד אנו יכולים להשתמש בידע הזה כדי לשנות את ההתנהגות שלנו ולשפר את חיינו. הספר מחולק לשלושה חלקים: ההרגלים של יחידים, ההרגלים של ארגונים מצליחים והרגלי החברות.

לאורך הספר, הסופר משתמש בדוגמאות אמיתיות ובמקרי מקרה כדי להמחיש את נקודותיו, ומספק עצות מעשיות לקוראים המעוניינים לשנות את הרגליהם. הוא גם מדגיש את החשיבות של מודעות עצמית ושיקוף עצמי בתהליך שינוי הרגלים. כוחו של ההרגל הוא קריאה מרתקת ואינפורמטיבית לכל מי שמתעניין בתחום של מדע ההתנהגות והצמיחה האישית.

קסם גדול

קסם גדול הוא ספר עזרה עצמית החוקר את טבעה של יצירתיות וכיצד לחיות חיים יצירתיים. הספר מחולק לשישה חלקים, שכל אחד מהם בוחן היבט אחר של יצירתיות. בחלק הראשון, הספר דן במושג של חיים יצירתיים, וכיצד אנו יכולים לטפח חשיבה שפתוחה להשראה ומוכנה לקחת סיכונים יצירתיים. הסופרת מדגישה את החשיבות של מעקב אחר הסקרנות שלנו וחקר רעיונות חדשים, גם אם הם נראים לא מעשיים או לא שגרתיים. בחלק השני, הספר חוקר את תפקיד הפחד ביצירתיות, וכיצד אנו יכולים ללמוד להתגבר על הפחד מכישלון ודחייה. היא גם דנה בחשיבות ההתמדה והמסירות בתהליך היצירתי, וכיצד להישאר מחויבים לפרויקטים היצירתיים שלנו גם מול כישלונות ומכשולים.

 

 

בחלק השלישי הסופרת מתעמקת ברעיון ה"קסם הגדול", אותו היא מגדירה ככוח המסתורי והבלתי מוסבר שמניע את היצירתיות. היא חולקת סיפורים ודוגמאות של אמנים וסופרים שחוו רגעים של קסם גדול ביצירתם, ומעודדת את הקוראים להיות פתוחים לרגעי ההשראה והאינטואיציה הללו. בחלק הרביעי, הספר דן בחשיבות של אימוץ היצירתיות שלנו, ללא קשר לשאלה אם אנו מחשיבים את עצמנו כ"אמנים" או לא. הסופרת טוענת שלכל אחד יש יכולת ביטוי יצירתי, ושזו זכותנו המלידה לחקור ולפתח את הקול היצירתי הייחודי שלנו.

בחלק החמישי, הספר מתייחס לאתגרים של הבאת העבודה היצירתית שלנו לעולם, כולל הפחד מביקורת ולחצים של הצלחה מסחרית. הסופרת מעודדת את הקוראים להתמקד בשמחה ובמימוש הנובעים מתהליך היצירה עצמו, ולא באימות חיצוני או בהישג. בחלק האחרון, הספר מציע עצות מעשיות וכלים לחיים יצירתיים יותר, כולל טיפים כיצד לשמור על השראה, להתגבר על חסימות יצירתיות ולמצוא את הזמן והאנרגיה לממש את התשוקות היצירתיות שלנו.

בסך הכל, קסם גדול הוא ספר מעורר מחשבה ומעורר השראה המאתגר את הקוראים לאמץ את היצירתיות שלהם ולחיות חיים תוססים ומספקים יותר. כתיבתה של הסופרת מרתקת ונגישה, והתובנות שלה מגובות בניסיון אישי ובשפע של מחקרים וראיונות עם קריאייטיבים אחרים.

לסיכום

אין ספק ששלושת הספרים הללו יוכלו להעניק לכם השראה ולשנות במשהו את דרכי החשיבה שלכם, מומלץ לנסות.

 

נגישות