כל חברת הייטק זקוקה לשירותי מחשוב מתקדמים – וחברת Unibo היא הכתובת

בלי מחשוב אי אפשר לנהל כיום עסק מודרני. לכן, לא רק שעסקים זקוקים לשירותי מחשוב שונים ומגוונים, אלא גם ישנה חשיבות גדולה לאיכות השירותים האלה. במילים אחרות – חשוב לצרוך אותם מספקים אמינים וטובים. חברת יוניבו היא בין הספקים האלה. מה היא מציעה?

לצרוך שירותי מחשוב מתקדמים

עסקים מתבססים כיום על מחשוב, והמחשוב עצמו מתבסס על ספקים מסוגים שונים. חלק ספקי תוכנה אשר מציעים תוכנות עסקיות שונות, אחרים ספקי שירותי ענן, אותם ניתן לצרוך מרחוק. נוספים מציעים שירותי עזר שונים כגון ייעוץ ותמיכה טכנית. חברות מסוימות מציעות גם וגם – קצת מכל דבר, באופן שמספק מעטפת שירותים שלמה ושימושית במיוחד. באתר https://unibo.co.il/ תמצאו דוגמה לכך. מדובר על חברה מקומית וותיקה בשם יוניבו או באנגלית Unibo. במבט על, תוכלו למצוא אצלה מגוון פתרונות מחשוב מתקדמים, כולל שירותי ענן, מחשוב וניהול מידע. בואו נראה, מה היא מציעה באופן יותר ספציפי:

שירותי ענן

תחום שירותי הענן בולט כיום במיוחד ועסקים רבים רותמים אותו לשם פעילותם השוטפת ומסיבות טובות. יוניבו מציעה מבחינה זו שירותים חיוניים, כגון מרכזייה טלפונית בענן ושירותי דואר עסקיים. כל זאת, מספק לכם את התועלות המיוחדות של שירותי ענן – תשלום בדיוק ורק לפי היקף שימוש, תשלום חודשי נמוך ונוח במקום רכישה יקרה, גמישות רבה באופן השימוש בשרות, צמצום המחשוב הפנימי ונטל הטיפול השוטף בו ועוד.

שירותי עזר לניהול המחשוב

עוד תוכלו לקבל מיוניבו, שירותי סיסטם לשמירת מערכות המחשוב שלכם במצב תקין ויעיל. משלים אותם שרות הלפ דסק, אליו תוכלו לפנות במקרים נדירים שבהם מתרחשות תקלות. זו היא מעטפת שירותים חיונית, אשר מתבססת במקרה זה על מקצוענים מנוסים של החברה.

 

 

פתרונות מיוחדים

מעבר לכך, החברה מציעה גם פתרונות מיוחדים מסוגים שונים. לדוגמה:

  • Mobile Device Management – ניהול התקני מחשוב ניידים בעסק, הוא נושא חשוב ואפילו רגיש מבחינות מסוימות. הוא כרוך בסיכונים שונים שעשויים להגיע ממחשוב כזה וגם כמובן בהזדמנויות העסקיות הרבות שמחשוב נייד מציע. תוכלו לתת לכך פתרון מיטבי, באמצעות מערכת ייעודית לנושא זה מסוג MDM.
  • אנטי וירוס סנטינל וואן – הגנה יסודית על תשתיות המחשוב שלכם, באמצעות האנטי וירוס הוותיק, האיכותי והמוערך Sentinel-1.
  • שירותי התאוששות מאסון – החל מגיבוי לענן ועד סביבת התאוששות מאסון מלאה. בהתאם לדרישותיכם, תוכלו לבחור כיצד בדיוק לארגן שירות חיוני זה.

מכירת שרתים וציוד משלים

תוכנה ושירותי ענן אינם מספיקים. כל עסק חייב כמובן בכל מקרה, גם תשתיות מחשוב פיזיות ופנימיות בעסק. יוניבו מוכרת גם שרתים וציוד משלים מסוגים שונים.

כל הדרוש, ממקור אחד

כפי שאתם רואים, זו היא בסך הכל חבילת שירותים שלמה ורחבה למדי. כלומר – רוב צרכי המחשוב שלכם, זמינים מחברה זו כמקור אחד איכותי ונוח. עצם צריכת כל הדרוש מגורם מקצועי ואמין אחד, היא בעלת יתרונות משלה. זה אומר צמצום היקף הספקים מולם אתם עובדים, התאמה טובה מראש בין המוצרים והשירותים וסיוע בכל הנוגע לחיבור בינם (במידת הצורך).

מי עומד מאחורי החברה?

מקימי החברה הם הנרי חזות ודורון לוין. השניים הקימו את יוניבו בשנת 2009, לאחר שרכשו ניסיון רב בעולם המחשוב העסקי, כל אחד מהם בפני עצמו. זאת, בין השאר במסגרת חברות מקומיות מהגדולות והבולטות ביותר, כולל משרד הביטחון, התעשייה האווירית, רפאל, אלתא, האוניברסיטה העברית וארכיון המדינה.

לסיכום

אל תתפשרו כל איכות המחשוב שלכם – עבדו רק עם ספקי מחשוב ברמה גבוהה. מי למשל? חברת יוניבו היא המקום שבו כדאי להתחיל.

נגישות