כל תוכנות האופיס בקליק אחד: הכירו את אתר Se-Keys!

תוכנת Office היא אוסף של תוכנות מחשב שנועדו לתמוך ולהפוך משימות עבודה משרדיות לאוטומטיות. הסוגים הנפוצים ביותר של תוכנות משרדיות כוללים גיליונות אלקטרוניים, תוכנות מצגות וכן תוכנות לניהול מסד נתונים. מדובר בתוכנות שכל אחד מאיתנו זקוק, בין אם מדובר בשימוש עסקי או בשימוש פרטי. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לבצע רכישה של כל התוכנות במקום אחד, וזאת דרך אתר Se-Keys. מה היתרון של תוכנות אלו ומדוע כדאי לרכוש אותן דווקא דרך האתר הזה? כל הפרטים בכתבה.

תוכנות אופיס – מגוון רחב של שימושים

תוכנת Office מסייעת לאוטומציה ולייעל משימות משרדיות, כגון יצירת מסמכים, ניהול נתונים והכנת מצגות, הופכת את העבודה ליעילה יותר בעקבות צמצום משך הזמן הדרוש להשלמת משימות. לצד זה, תוכנות אלו כוללת לרוב את המאפשרות לבצע  שיתוף פעולה המתבצע במסגרת של שיתוף של מסמכים ומידע, מה שמקל על צוותים לעבוד יחד ולתקשר בצורה יעילה, במגזר העסקי. לצד זה, תוכנת Office מספקת מגוון כלים ותבניות ליצירת מסמכים, מצגות וגיליונות אלקטרוניים בעלי מראה מקצועי, ומסייעת לארגונים לנהל את מערך האבטחה. תוכנת כוללת כלים לארגון, אחסון וניתוח נתונים, מה שמקל על הניהול והגישה למידע. מאחר וניתן לגשת לתוכנת Office מכל מקום, ניתנת האפשרות גם לעבוד מרחוק, אלמנט שהופך את התוכנות הללו לחלק בלתי נפרד משוק התעסוקה. תוכנות אופיס פרו הפכו בשנים האחרונות למבוקשות מאוד, מאחר והן כוללות פיצ'רים רבים ומתקדמים יותר. אם גם אתם רוצים לבצע רכישה של כל תוכנות האופיס במקום אחד, זה הזמן להכיר את אתר Se-Keys.

Se-Keys – מגוון רישיונות אופיס דיגיטליים בלחיצת כפתור

אתר Se-Keys  הוא בית התוכנה המובילה בישראל. נציגי האתר מחזיקים ברישיונות להתקנה של תוכנות אופיס, כאשר היתרון של רכישה דרך האתר נובעת הן בשל היכולת לבצע רכישה מהירה המתבצעת דרך האתר, והן בשל היכולת לקבל רישיון תוכנה חוקי, במחיר תחרותי. הרישיון שאותו מקבלים כתוצאה מרכישה של תוכנות האופיס הוא רישיון לכל החיים, כאשר מעבר לכך ניתן לנצל את ההזדמנות לקבלת שירות מקצועי המתבצע בליווי אישי מצד נציגי השירות של האתר. מדובר בבשורה של ממש בעבור קהל הצרכנים, בייחוד בשל האחריות המלאה לצד היכולת לנצל את הקדמה האינטרנטית לטובת רכישה של תוכנות אופיס שבהן עושים שימוש באופן קבוע, גם בחיים האישיים וגם בעבודה.

 

 

מהפכת הרישיונות כבר כאן

Se-Keys מעמידה לרשות הלקוחות כתובת מקצועית, אמינה ובעלת הסמכה לטובת רכישה של רישיונות דיגיטליים באופן תוכנות אופיס. מדובר במהפכה דיגיטלית, הן בשל היכולת לבצע רכישה של מוצרי אופיס מקוריים ואיכותיים הנתמכים על ידי הספק והן בשל שירות ותמיכה המתבצע על ידי צוות מקצועי המחזיק ברישיון מטעם חברת מיקרוסופט. לצד זה, מיד לאחר התשלום אתם יכולים לקבל את מפתח המוצר דרך תיבת המייל במספר רגעים, ובכך לבצע את הרכישה באופן מאובטח, קל ופשוט יותר מאי פעם.

לסיכום

אם אתם מתכננים לבצע רכישה של  תוכנת אופיס, זה הזמן להיכנס לאתר Se-Keys. מדובר באתר שמצליח לחולל מהפכה של ממש, הן בשל היכולת להעניק לצרכנים כאן בישראל את מהפכת הרישיונות הדיגיטליים להתקנה של תוכנות אופיס וגם בשל השירות המקצועי אשר ניתן לכל אורך הדרך על ידי נציגי השירות. זה הזמן לנצל את ההזדמנות,  להיכנס לאתר ובכך לבצע את תהליך הרכישה של רישיון דיגיטלי לתוכנות אופיס כמו למשל אופיס פרו בלחיצת כפתור, ובאחריות מלאה לכל אורך הדרך.

נגישות