פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

פורטל המשפטים - תקדין

תיאור הפרויקט

אפיון חוויית משתמש ועיצוב ממשק משתמש לפורטל המשפטים - תקדין

אפיון, ועיצוב ממשק משתמש לפורטל האינטרנט המשפטי "תקדין" מבית קבוצת קו מנחה. הפורטל תקדין משמש כאורים ותומים של עולם המשפט בישראל, ומרכז חדשות ופסיקות בתחומים שונים, אינדקס משרדי עורכי דין, ובנוסף מאגר משפטי-אינטרנטי הכולל מאות אלפי פסקי דין.

על הפרויקט

בפרויקט זה ביצענו את האפיון, ועיצוב ממשק המשתמש לפורטל האינטרנט המשפטי "תקדין" מבית קבוצת קו מנחה. כחלק מהפתרון הנדרש, יצרנו עיצוב מחדש לאתר הוותיק, זאת בתוספת לאפיון ועיצוב של חלקים חדשים בפורטל, כגון: אזור פרופילים אישיים למשרדי עו"ד (הכולל דף נחיתה לכל משרד, תהליכי הרשמה וביצוע תשלום, תהליך הקמת פרופיל במספר רמות לפי תשלום, אופי המשרד, גודלו ועוד) ומתוך מאגר זה אפיינו ממשק תחת תקדין -"זירת מסחר" לעורכי דין ועוד.

מטרות ויעדים

בפרויקט זה עמדנו במספר מטרות של הלקוח. המטרה הראשית הייתה ליישר קו עם הטכנולוגיה והמראה המודרני ברשת האינטרנט, ובמיוחד עם אחד מהאתרים המובילים של הקבוצה "ביזפורטל". המטרה השנייה של הפרויקט הייתה לשפר בצורה משמעותית את השמישות, הידידותיות והנגישות של הפורטל למנוייו ובאמצעות כך גם לגייס מנויים חדשים. המטרה השלישית של הפרויקט הייתה לפתח את הפורטל לכיוונים חדשים, כגון הוספה של אזור מאגר פרופילים של משרדי עו"ד (בתשלום ובחינם), זירת מסחר לעורכי דין, רכישת פסיקות ועוד.

התהליך שלנו

התהליך שלנו בפרויקט כלל שלושה חלקים. החלק הראשון כלל את התהליך המלא של אפיון חוויית המשתמש של הפורטל, כולל הגדרת היעדים העסקיים מול מנהל הפרויקט, ניתוח השוק וקהל היעד (באמצעות כלי הפרסונות), תכנון מודל הניווט של הפורטל, גיבוש מבנה (גריד) על ידי שימוש בתרשימי Wireframes, ועוד. החלק השני שלנו כלל את קביעת השפה הגרפית ועיצוב המסכים. החלק השלישי כלל העברה של כלל המסכים בפורמט של html+css ועבודה צמודה מול מחלקת הפיתוח של קו מנחה.לצפייה באתר - לחץ כאן

פרטים נוספים

קטגוריה

Web & Portals

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

http://www.takdin.co.il

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר