פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

ממשק אבטחת מידע להגנה על שרתים ואתרים

תיאור הפרויקט

אפיון חוויית משתמש ועיצוב ממשק משתמש למערכת אבטחת מידע בעבור חברת Quotium Technologies

אפיון, עיצוב ופיתוח טכנולוגי לתוכנת אבטחת המידע DataHound, זאת בעבור חברת התוכנה הצרפתית Quotium Technologies. הפרויקט הינו פרי שיתוף של חברת KRS וחברת Seeker Security. התוכנה עוקבת אחר שמירה ואחסון של מידע רגיש באתרי אינטרנט ואפליקציות והגנתם.

על הפרויקט

בפרויקט זה ביצענו אפיון, עיצוב ופיתוח טכנולוגי לתוכנה העוקבת אחר מידע רגיש (מספרי זהות, מספרי טלפון, כתובות דוא"ל, פרטי אשראי ועוד) באתרי אינטרנט ואפליקציות, כשמטרתה הינה מעקב אחר מקום אחסון המידע, ובווידוא כי המידע מאובטח.

מטרות ויעדים

המטרה הראשית של הפרויקט הייתה הפיכת הממשק לזמין, ולביצוע הפעולות בצורה הנגישה, הפשוטה, והמהירה ביותר בעבור המשתמשים. חשוב לציין כי קהל המטרה של הממשק הוא ברובו משתמשים המעוניינים בממשק שיאפשר להם את מקסימום הפעולות במינימום זמן.

התהליך שלנו

התהליך שלנו בפרויקט כלל את גיבוש היעדים העסקיים של הממשק מול מנהל הפרויקט, וכן את ניתוח השוק והמתחרים. אפיינו את קהל היעד של האתר (באמצעות מחקר פרסונות), וכן דאגנו להגדיר את דרישות המערכת. יצרנו תרשימי זרימה, קבענו את מודל הניווט ועץ האתר, ולאחר מכן שרטטנו את מסכי הליבה (Wireframes). לאחר שלב זה עברנו לשלב יצירת השפה הגרפית לאתר ועיצוב מסכיו, ומשם לשלב הפיתוח הטכנולוגי.

פרטים נוספים

קטגוריה

Desktop & Dashboard

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש, פיתוח טכנולוגי

קישור לפרויקט

אתר המוצר

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר