פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

מערכת לניהול בתי חולים ומרכזים רפואיים

תיאור הפרויקט

אפיון, עיצוב ופיתוח למערכת לניהול בתי חולים ומרכזים רפואיים

אפיון, עיצוב ופיתוח טכנולוגי בעבור מערכת לניהול בתי חולים, בעבור חברת התוכנה האמריקאית Software Lintech. מערכת הניהול המשווקת בכל העולם מיועדת למוסדות רפואיים, ומציגה נתונים של מחלקות, קבוצות, ועד למידע על המטופל הפרטי. המשתמשים בממשק הינם צוות המטפלים והצוות הניהולי במוסדות ומכיל כמה רמות גישה בהתאם לתפקיד.

על הפרויקט

בפרויקט זה ביצענו אפיון, עיצוב ופיתוח טכנולוגי למערכת ניהול בית החולים. לאחר בניית הבריף מול הלקוח, אפיינו את צרכי המשתמשים, תכננו את היררכית המסכים, קבענו שפה גרפית לממשק תוך יישום השפה הקיימת לחברה, והעברנו קבצים מקודדים לחברת התוכנה לצורך הטמעה. בכל מהלך הפרויקט שמנו דגש מלא על נגישות, שמישות, וחווית משתמש עילאית למשתמשים הפוטנציאליים.

מטרות ויעדים

המטרה הראשית במערכת זו הייתה לאפשר למשתמש הבודד (ולא משנה מאיזה דרג, אם זה מנהל בית החולים, או מנהל מחלקה, ועד האחות במשמרת) את כל הכלים המתאימים על מנת לאסוף נתונים על המטופל הבודד, או המחלקה כולה, ובאמצעותם לנהל טוב יותר את זרמי המידע. בנוסף חלק מהכלים נועדו לתת למשתמש (בדרגים הניהוליים) יכולת לעשות בחירות מושכלות והחלטות נבונות למתקן שלו באמצעות קבלת נתונים (BI) בצורה שתאפשר לו קבלת החלטות ניהולית פשוטה ככל הניתן.

התהליך שלנו

התהליך שלנו כלל עבודה מקיפה שהתחילה בפגישה מול מנהל הפרויקט ונציג בית התוכנה, אשר אפיינו לנו את דרישות המערכת, אופי התנהלות המוסדות השונים, צרכי המשתמשים, ואופי החברה והמותג שלה. יחד עמלנו גם על יצירת אתר אינטרנט תדמיתי ושיווקי. בהמשך עברנו לשלב תהליך האפיון והעיצוב של המערכת עצמה, הכרנו מערכות שונות וישנות המספקות מענה דומה ולמדנו את קהל היעד ואופן התנהלותו עם הממשק. הגדרנו מודל הניווט, תרשימי זרימה ועץ מסכים ומהם תכננו את ההיררכיה הפנימית של כל מסך באמצעות Wireframes, בהתאם למגבלות הטכניות, ובהתחשבות בקהל היעד והמגבלות הלא סטנדרטיות בתנאי העבודה השונים. לאחר מבדק משתמשים ותיקונים לפי הצורך עברנו לשלב העיצוב הגרפי לכלל המסכים, תוך שמירה על שפה קיימת של החברה, אך בשילוב חדשנות, נגישות, ושמישות.

פרטים נוספים

קטגוריה

Desktop & Dashboard

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

http://www.lintechsoftware.com

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר