פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

בקרוב - אתר המרכז לתיאטרון בובות חולון

תיאור הפרויקט

בקרוב - אפיון, עיצוב ופיתוח טכנולוגי לאתר המרכז לתיאטרון בובות חולון

האתר התיאטרון משרת היום מעל ל 600,000 גולשים בשנה, המתעניינים בשירותים השונים הניתנים על ידי המרכז. בין היתר ניתן למצוא מידע על : מפגשים וסדנאות, בית הספר לבובנאות, מוזיאון הבובות, פעילות חווייתית לקבוצות, חוגים למבוגרים ולילדים, מידע על אירועים ופסטיבלים שונים ועוד.

על הפרויקט

בפרויקט זה התבקשנו לאפיון, עיצוב ופיתוח טכנולוגי לאתר המרכז לתיאטרון בובות חולון, המשרת היום מעל 600,000 גולשים בשנה, המתעניינים בשירותים השונים הניתנים על ידי המרכז. בין היתר ניתן למצוא מידע על : מפגשים וסדנאות, בית הספר לבובנאות, מוזיאון הבובות, פעילות חווייתית לקבוצות, חוגים למבוגרים ולילדים, מידע על השכרת מבנים לאירועים, מידע על פסטיבלים שונים, חנות אלקטרונית ועוד.

מטרות ויעדים

האתר הנוכחי הוקם לפני זמן רב, ואינו תואם אם האופי העדכני של המרכז, ואת השפה הגרפית המודרנית. כמו כן, הוא אינו מספק מענה לרזולוציות המסכים השונות ולגלישה מסמארטפונים. מערכת ניהול התוכן הנוכחית מקשה את העבודה והדינאמיות בניהול האתר על ידי צוות המרכז לתיאטרון הבובות, וכל אלו יחד מובילים לצורך באפיון והקמת אתר חדש.

התהליך שלנו

התהליך שלנו כלל עבודה מקיפה שהתחילה בתהליך האפיון והעיצוב של הממשק. כחלק מתהליך האפיון ביצענו מחקר שוק מקיף, הכלל ניתוח מערכות דומות, ניתוח קהל היעד של המערכת ועוד. אחריו אפיינו ותכננו את מודל הניווט, יצרנו תרשימי זרימה ועץ מסכים ומהם תכננו את ההיררכיה הפנימי של כל מסך באמצעות Wireframes, בהתאם למגבלות המערכת, ובהתחשבות בקהל היעד והמגבלות הפיזיות של הממשק.

פרטים נוספים

קטגוריה

Web & Portals

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ופיתוח טכנולוגי

קישור לפרויקט

בקרוב

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר